Ankara dershane

Kızılay Dershane Ankara dershane

Yayımlanma Tarihi 30.11.2018


Ankara dershane

Ankara dershane

Dershanecilik sistemi, son yıllarda iyice önem kazanmıştır ve bunda en büyük etken, öğretim tekniklerinin okullarda eksik uygulanması ve öğrencilerin okullara ilgi duymamasından kaynaklanmaktadır. Okul derslerinin yapısına ve sistemine bakıldığı zaman, ezberci bir zihniyet olduğu görünmektedir. Bu zihniyet nedeniyle öğrenciler istedikleri bilgileri bir nevi zorla öğrenmektedir ve bu durum ailelerin en yakındıkları durum arasında gelmektedir. Bu şekilde öğrenen öğrenciler, çok kısa bir süre sonra unutacaklar ve bilgileri her defasında tekrar ezberlemek zorunda kalacaklardır. Biz dershanemizde bu zihniyette eğitim vermemekle beraber, öğrencilerimize okul derslerini desteklemek için ders vermekteyiz. Ankara dershane sisteminin getirdiği ayrıcalıklar sayesinde, eğitim anlayışımız bu şekilde gelişmiştir ve en önemli amacımız, geleceğe daha parlak bakan bireyler yetiştirmektir. Siz değerli velilerimizin daha mutlu olmalarını sağlamak amacıyla, öğrencilerimize en güzel şekilde bilgileri öğretmekte ve bunun sonucunda kalıcı bir öğrenme sağlamaktayız.

Dershanemizde sınav sistemlerini öğrencilere aşılamak için çalışmalar yürütmekteyiz. Sınav sistemlerinin sık sık değiştiği günümüzde, en büyük sorunlardan bir tanesi bu olmuştur ve bu durum alınması gereken önlemlerin arasında yer almaktadır. Sınav sistemleri hakkında verilecek olan bilgiler ile öğrenciler, daha güzel bakış açısıyla sınavlara çalışmaktadır. Ankara dershane ile verilen bu dersler, geleceğimizi emin ellere alarak korumakta ve geliştirmektedir. Siz değerli velilerimizden bu anlamda en büyük beklentimiz, geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza destek olmanız ve onlara bunu başarabileceklerini göstermenizdir.

Ankara Dershane İle Öğrencilere Verilen Dersler Nelerdir?

Dershane sisteminin verdiği dersler, okul derslerine bakılarak farklı değildir ve aynı müfredata göre hareket etmektedir. Aralarındaki tek fark, öğrencilerin derslerini pekiştirmesi ve öğrenme tekniklerinin farklılığıyla, aynı dersleri farklı bir yolla anlatmasıdır. Bu nedenle tercih edilen dershanemiz, öğrencilerimize bilgileri en kapsamlı ve kalıcı şekilde öğretmektedir. Ankara dershane ile öğrencilerimiz siz değerli velilerini memnun etmekte ve sizlere neler yapabileceklerini göstermektedir. Dershanemizde bunların yanı sıra, üniversite ve lise sınavları hakkında, gerekli olan taktiklerden ve ders çalışma programlarından bahsedilmektedir. Dershanemizin öğretim tekniklerinden, çalışma sisteminden, sınıf düzeninden ve daha birçok konudan bilgi almak istiyorsanız, bizlere ulaşabilirsiniz

Kızılay Dershane YKS Kursu Ankara

YKS Kursu Ankara

YKS kursu Ankara bölgesinde de pek çok eğitim kurumu tarafından verilmektedir. Ancak her eğitim kurumunun ne yaptıkları hakkında kesin bilgileri olduğunu söylemek ne yazık ki zordur. Bu noktada kurumların eğitim kadroları ve eğitime yaklaşımları oldukça önemli bir noktadır.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul