Tel: +90 (312) 418 20 08 (pbx)
Atatürk Bulvarı No: 135 Kızılay/Ankara

ANKARA DERSHANELERİ FİYAT POLİTİKASI

ANKARA DERSHANELERİ FİYAT POLİTİKASI

Eğitime destekte dershanelerin rolü büyüktür. Devlet okullarının yanına artı olan bu kurumlar öğrencileri üniversite ve lise sınavına hazırlamakta büyük bir etkendir. Daha çok sınav odaklı olan bu kurumlar günümüzde bir kaç çeşit olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunları; normal dershane formatı, butik dershane ve özel öğretim kursu şeklinde sıralandırabiliriz. Karşımıza çıkan bu seçenekler karşında fiyatlarda çeşitlilik göstermektedir. Ülkemizin her şehrinde çok sayıda dershane yer almaktadır. Büyük şehirlerimize baktığımızda dudak uçuklatacak fiyatların yanında uygun fiyatta dershanelerin olduğunu görmekteyiz. Daha küçük şehirlerimizde ise dershane fiyatlarının ortalama olduğunu görmekteyiz. Misal Ankara, İzmir, İstanbul gibi büyük şehirlerimizde ücret olarak yüksek fiyat talep eden dershanelerin olduğunu görmekteyiz. Bunun sebebinlerinden ilk olarak nüfusun kalabalık olmasını söyleyebiliriz. İş ve eğitim göçünü çok fazla alan bu şehirlemizde eğitim imkanlarının oldukça çok olduğunu görmekteyiz. Dershane sayısının fazla olmasının temel en büyük sebeplerindendir. Başkentimiz Ankara’da dershane çeşitliğinin oldukça fazla olması ile beraber dershane fiyatlarınında değişiklik göstermektedir. Özellikle kalabalık semtlerde fiyatların yüksek olduğunu görmekteyiz. Bunun sebebine baktığımızda birçok iş ve alışveriş merkezinin bu semtlerde yer almasının yanında, verdikleri eğitime görede fiyatlar değişmektedir. Öğrenciye çok fazla fırsat sunan ve aşağı yukarı başarıyı garantileyen dershanelerin fiyatlarını oldukça yüksektir. Ankara dershaneleri fiyat politikalarını belirleyen en önemli etken ise az önce bahsettiğimiz gibi eğitim kalitesi büyük bir etkendir. Öğrencilere iyi eğitim kalitesi sunan kurumlar oldukça yüksek fiyatlar talep etmektedir. Bu sebeple günümüzde hem kaliteli eğitim hem de uygun fiyat bulmak oldukça zor hale gelmektedir.

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak hem uygun fiyatın hem de kaliteli eğitimin bir arada olabileceğine dair 2002’den bu yana eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde bulunan temel lise, yabancı dil kursu, matematik kursu, butik dershane ve diğer dershane formatından talep ettiğimiz uygun fiyatlarla beraber sunduğumuz kaliteli eğitimle beraber birçok velinin ve öğrencinin takdirini kazandık. Bu süreç içerisinde pek çok öğrencimizi üniversiteye ve liseye yerleştirdik. Ankara dershanesinin öğrencilerine sağladığı fırsatları sıralayacak olursak öncelikle düzenli olarak değişen sınav sistemine ayak uyduran güncel bir eğitim yuvasıdır. Beraberinde alanında kendini geliştirmiş uzman öğretmen kadromuz, rehberlik servisimiz, eğitim koçlarımız ve psikologlarımız ile öğrencilerimizin sınava hazırlandığı süreçte en büyük destekçileri olma yolunda eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ankara dershanesi içerisinde yer alan öğrencilere verilen yeni sınav sistemine uygun zengin kaynaklarla beraber öğrenciler sınava en uygun biçimde hazırlanmaktadır. Bireysel etüt kolaylıkları, butik eğitim anlayışımız, yarıyıl ve yaz kampları ile öğrencilerimiz dolu dolu bir eğitim öğretim süreci imkanı sunmaktayız. Kurumumuz Ankara’nın merkezi Kızılay’da Atatürk bulvarında eğitim öğretim hizmeti vermektedir. Bunun yanında karanfil sokakta da bir diğer şubemiz yer almaktadır. Ankara dershane olarak sağladığımız sayısız imkanlar ve konumumuz nedeniyle veliler ve öğrenciler istemsiz olarak yüksek bir ücret talep ettiğimizi düşünmektedir. Fakat sanılanın aksine talep ettiğimiz ücretler çok daha uygundur. Bunun sebebi ise kurumu bir ticarethane olarak değil eğitim öğretim kurumu olarak gördüğümüzden dolayıdır. Ankara dershanesini diğer dershanelerden ayıran en büyük farklardan biri budur. Öğrencilerimizin karşılarına çıkacak olan sınavlarda elde edeceği başarılar bizim için fiyattan daha önce gelmektedir. Ankara dershane olarak verdiğimiz kaliteli eğitimin yanında sağladığımız uygun fiyatların yanında velilerimize ödeme kolaylıkları sunuyoruz. Yaptığımız taksitler velilerimizin bütçelerine göre aylara bölünebilme imkanı vardır. Böylelikle aileler çoçuklarının eğitimi açısından hem doğru karar verirken hem de bütçelerini zorlayıp sıkıntıya girmemiş olurlar.

Uygun fiyata kaliteli eğitimin mümkün olduğunu gösteren Ankara dershanemizde sınavlara hazırlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.