Ankara Kızılay Etüt Merkezleri

Yayımlanma Tarihi 24.9.2018


Ankara Kızılay Etüt Merkezleri

Bilindiği üzere günümüzde 4+4+4 sistemine bağlı olarak ilk ve ortaöğretimlerinin büyük bölümünde tam zamanlı uygulaması vardır. Bu sistemde öğrenciler sabah saatlerinden öğleden soraya kadar zamanlarını okul dışında geçirememektedirler. Günümüz de eğitim sisteminin zorlaşması çocuklarımızın birer yarış atı gibi sürekli sınavlarla boğuşmak zorunda kalmalarından dolayı okul eğitimlerinin yanında dışarıdan da destek almaları gerekmektedir. Ancak bu yaşlarda çocuklar zamanı verimli ve planlı kullanma konusunda maalesef başaralı olmaya bilirler. Ailelerinde yoğun iş yaşantıları sürekli çalışma tempolarından dolayı yorgunluk, stres, zaman ….vb. gibi negatif durumlar ebeveyn ile çocuk arasında ki ilişkilerde bazen eğitimlerinde kopukluğa sebebiyet yaratmaktadır. Bu da çocuğun düzenli ders çalışma ve verilen ödevi yapma alışkanlığını maalesef kazandırmamaktadır. Bu noktada Etüt Merkezleri devreye girmektedir. Etüt merkezlerinin amacı bu düzeni oluşturmaktan geçer. Bu düzensizlik çocukları etkilediği gibi aileler içinde can sıkıcı hale gelip akşamları ders çalışmak gergin bir ortam haline gelmektedir. İşte bu ihtiyaçları karşılamak ve bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için devreye Etüt merkezleri girer.

Ankara Etüt Merkezi Ortadoğulular Eğitim Kurumu Etüt öncelikle öğrencilere sakin, güvenli ve huzurlu bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Öğrencinin çalışmalarını kendilerini verebilecekleri ve dikkatlerinin dağılmayacağı bir ortam sunmaktadır. Yaptıkları çalışmalarda öğretmenlerinin gözetiminde yapıldığı için öğrencinin tıkandığı yerlerde aldığı destekle daha hızlı anlama ve çözme kapasitesi de artmış olur.

Yaşam koşullarının zorlaşması eğitim sistemindeki değişimler ve gelişimler yeni ihtiyaçların doğmasına sebep olduğu gibi eğitim kurumlarında bu ihtiyaçların üstesinden gelebilmek öğrencilerimize ve velilerimize en iyi şekilde hizmet ve kolaylık sağlayabilmek için kendini geliştirir ve hizmet kolu oluşturur. Günümüzde aileler yoğun iş temposunda olduğu için çocuklarımızın çoğu evlerinde yalnız kalırlar. Bu durumda da çalışma ve öğrenme alışkanlığı kazanamazlar. İşte bu noktada Eğitim Kurumlarına Etüt Merkezi bu eksiklikleri tamamlamaktadır. Böylelikle bu eğitim kurumlarında Ankara Etüt Merkezleri Ortadoğulular Eğitim Kurumunda olduğu gibi öğrenci çalışma ve ödev yapma alışkanlığını kazanmakla birlikte ailelerde daha mutlu, huzurlu ve güven dolu hale gelir.

Ankara Kızılay Etüt Merkezi Ortadoğulular Eğitim Kurumu alanında uzman öğretmenleri ile ödev yapmanın sıkıcı bir görev olmadığını ve öğrenmenin zevkli bir olay olduğunu amaç edinmiştir. Ankara Etüt Merkezlerinden Ortadoğulular Eğitim Kurumu ile öğrenciler ev ödevlerini, verilen çalışmalarını, testlerini çözerek öğrendiklerini pekiştirirler. Ankara Kızılay Etüt merkezimiz de öğretmenlerimiz gerektiğinde konu anlatımı da yaparlar. Merkezimiz de sınıflar seviye ye göre gruplar halinde oluşturulur. Ankara Kızılay Etüt Merkezimizde öğrenciler çalışmalarının dışında da yeni alışkanlıklar ve beceriler de kazanır. Yabacı dil, müzik, güzel sanatlar gibi etkinliklerle de geçirdikleri saatler daha verimli ve eğlenceli hale gelmektedir. Ankara Kızılay Etüt Merkezimiz Ortadoğulular Eğitim Kurumu öğrenciye başarabilirim duygusuyla özgüven oluşturmalarını sağlar. Kızılay Etüt Merkezimiz de devam eden öğrencilerin diğer öğrencilere nazaran daha başarılı olduklarını görmekteyiz. Ankara Kızılay Etüt Merkezi Ortadoğulular Eğitim Kurumu çocuğunuzun daha da başarılı ve huzurlu ders çalışabileceği en güzel ve güvenilir ortamı sizlere sunmaktadır.

Kızılay Dershane Vizyon

Vizyon

Ortadoğulular Eğitim Kurumları, tüm öğrencilerine gelecek planlarını hazırlarken analiz, sentez yapabilme becerileri sunan, veliler ile şeffaf , dürüst , güvenilir  bir iletişim kanalı kuran bilimsel, yenilikçi eğitim anlayışı ile yeni nesiller yetiştirmeyi hedeflemektedir.

← Devamını Oku

HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM?

Bu kaçamağın adı sinema olmasın mı?  Gelin öncelikle sinemanın üzerinden bir geçiş yapalım. Sinema, geçmişten günümüze televizyon ve internetten sonra iletişim araçları içerisinde en etkili olanlardan birisidir.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul