Ankaradaki özel anadolu liseleri

Kızılay Dershane Ankaradaki özel anadolu liseleri

Yayımlanma Tarihi 29.11.2018


Ankaradaki özel anadolu liseleri

ANKARA'DAKİ ÖZEL ANADOLU LİSELERİ

Bir ülkenin geleceğini en iyi şekilde geliştirmesi için, en önemli araç eğitim ve öğretimdir. Eğitim öğretimin geliştiği toplumlara bakıldığında, eğitim konusunda ne kadar ileri gittikleri açık bir şekilde görünmüştür. Ancak eğitimin gelişmediği toplumlar, her anlamda geri kalmışlar ve ileri seviyeye gelememişlerdir. Eğitimin teknolojiyle beraber hareket ettiğini varsayarsak, gelişmiş ülkelerde bu olguya rastlanmaktadır. Bu düşüncesi olan okulumuz, gelecek nesillere en iyi şekilde eğitimi aktarmak için, eğitim öğretime büyük bir şekilde önem vermektedir. Ankara’daki özel Anadolu liseleri arasında olmamızla beraber, okulumuzda birçok yenilik yapılmıştır. Bu yeniliklerin başında, okulumuzun eğitim alanındaki çabaları olmuştur. Eğitimi en iyi sağlayacak kişiler olan öğretmenlerimizi seçerken, okulumuzun hedef ve planlarına göre hareket etmekteyiz. Öğretmenlerimizin okul düzenini, derslere olan hâkimiyetini sevgiyle sağlaması gerektiğini düşünmekteyiz. En iyi eğitimde ancak sevgi ve şefkatin olduğu yerlerde gerçekleşmektedir.

Okulumuzda gençlerimizin geleceğini daha olumlu etkilemek için, onları üniversite sınavlarına hazırlamak istemekteyiz. Öğrencilerimizle okulda birebir ilgilenerek, onların plan yapmalarını ve geleceklerinde hangi meslekleri seçeceklerini, kendi yeteneklerine uygun olarak seçmelerine yardımcı olmak istemekteyiz. Ankara’daki özel Anadolu liseleri, arasında yer alan lisemiz, öğrencilerinin derslerle ilgili hâkimiyetini artırmak için, sunum tarı ödevler yaptırmaktadırlar. Öğrencilerimizin, kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için, gerekli olan tanıtımları yapmaktayız. Bu tanıtımlar suretiyle, öğrencilerimiz daha dikkatli olmakta ve kendilerini geliştirmektedirler.

Ankara’daki Özel Anadolu Liseleri Ne Kadar Önemli?

Okulumuzda sanatla ilgili pek çok faaliyet yapılmakta ve öğrencilerin bu anlamda yetenekleri ölçülmektedir. Birçok öğrenci, son ana kadar kendi yeteneklerini fark edemedikleri için veya ailelerinin çocuklarının yeteneklerini fark edememesi sonrası, birçok hata yapılmakta ve öğrenciler kendi alanlarındaki mesleklerde çalışamamaktadırlar. Ankara’daki özel Anadolu liseleri, bu konuda pek çok çalışma yapmaktadır ve bu liselerin en önemlilerinden biri olarak, bizlerde gelecekte uluslararası başarılara bile ulaşabilecek potansiyelde olan öğrencilerimizi belirlemekte ve ona uygun çalışmalar yapmaktayız. Bu konulardan siz değerli velilerimiz olarak, gerekli hassasiyeti göstermenizi rica ediyoruz. Öğrencilerimizin durumları, not ortalamaları, okuldaki davranışları ve okula kayıt sürecinde neler beklediğiniz gibi konularda, okul yönetimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Hedeflerimiz

ğitim bireye kalıcı bir şekilde istendik davranışların kazandırılması sürecidir. Öğrencilerin sürekli olarak başarılı olması ve üst öğretim kademesine en iyi şekilde geçmesini sağlayan Kızılay dershaneleri her zaman öğrencilerimizin yanındadır.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Kızılaydaki dershaneler

Kızılaydaki dershaneler

Kızılay’daki dershaneler, bu anlamda gelişmiş ve birçok öğrenciye ev sahipliği yapıyordur. Siz değerli velilerimizin çocukları hakkındaki gelecek planlarının gerçekleştirilebilmesi için, bizlerle iletişime geçmeniz ve ne gibi faydalar sağlayacağınızı öğrenmeniz gerekmektedir.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul