Ankaranın en iyi koleji

Kızılay Dershane Ankaranın en iyi koleji

Yayımlanma Tarihi 27.11.2018


Ankaranın en iyi koleji

ANKARANIN EN İYİ KOLEJİ

      Ankaranın en iyi koleji başlığımızda sizlere ortaokul bölümümüzden bahsedeceğim.Ankaranın en iyi koleji öğrencilerini eğitim kurumuna alırken öncelikle düzey belirleme sınavı uygulayarak seviyelerine göre gruplar oluşturur ve kazanacağı bursluluk indirimi ortaokul sonuna kadar geçerli sayılmaktadır.Sonrasında rehberli ve psikolog görüşmeleri yapılarak öğrencilerin durumu hakkında bilgi sahibi olunur.Ankaranın en iyi koleji eğitimini İngilizce, kişisel gelişim, spor ve sanat olarak programlar uygulamaktadır.Öğrencileri düşünen, yaratıcı, kendisine öz güveni olan öğrenciler yetiştirmektedir.

Ankaranın en iyi koleji nde etüt çalışmaları;

Öğrencilerin genel olarak sorunu derste gördüğü konuları tekrar etmemesinden kaynaklıdır. Okulumuzda dersin son saatinde etüt uygulaması yapılıp hafta sonları da etüt, ek ders, soru çözümleri yaparak eksik kaldığı konuları tamamlamasına destek sağlanmaktadır. Ankaranın en iyi koleji ndeEtüt dersi yapılırken derslerimize kendi sınıf öğretmenleri girmektedir.Bu sayede öğrencilerin eksikliklerinin ne kadar olduğunu nerelerde takıldığını öğretmenleri belirleyip bu konular için ödev verip takibini yapmaktadır.Velilerimize de hangi günler etüt yapılacaksa 1 hafta öncesinden bilgisi paylaşılmaktadır.Ankaranın en iyi koleji sınava hazırlanan 8.sınıflar için de soru çözüm saatlerinde bire bir etüt olarak öğretmenlerinden alabilmektedirler.Etüt sonrasında öğretmenleri tarafından öğrencilere bir test uygulaması yapılır sonuç kötü olursa etüt tekrar verilmekte olup bilgisi veli bilgilendirme sistemine kaydedilmektedir.

Ankaranın en iyi koleji nde liselere hazırlık çalışması nasıl yapılır?

Eğitim kurumumuzda sınava hazırlanan 8.sınıflar için çalışmalara fazlasıyla önem verilmektedir.Ankaranın en iyi koleji öğrencilere hızlandırılmış programlar rehber öğretmenler tarafından hazırlanıp her hafta sonları öğrencilere deneme sınavı uygulanmaktadır.Yapılan sınav sonuçları değerlendirilerek öğrencilerin  eksik olduğu konular saptanır ve telafi için ek dersler yapılmaktadır.Sınava 1 ay kaldığında konu tekrarları yapılarak son 10 gün kala her gün deneme sınavı yapılaktadır.Ankaranın en iyi koleji nde rehber öğretmenler ve eğitim koçları tarafından dönem içerisinde sınava yönelik seminerler düzenlenerek öğrencilerin motivasyonu artırılmaktadır.Öğrencilere ek olarak hızlı okuma teknikleri, test teknikleri,hafıza çalışmaları gibi eğitimler de verilmektedir.Sınava hazırlanan öğrencilerde başarılı olmalarının biri de özel uygulamalardan geçer.Öğrencilere öğretmen desteğinin olması, öğrenme stilleri, ders çalışma programlarının kişiye özel olması, psikologlar tarafından sağlanan destek ve zamanı nasıl doğru kullanabilirler bunlar için çeşitli uygulamalar bulunmaktadır.

Kızılay Dershane Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki yks dershaneleri başlıklı yazımda sizlere biraz başkentimiz olan Ankara’dan biraz Ankara’nın Kızılay semtinden ve en sonda Kızılay’daki yks dershanelerinden kısaca baksedeceğim. 13 Ekim 1923 yılı itibari ile başkent olan Ankara’nın şu an 5 buçuk milyon nüfusu vardır.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Ankaradaki dershaneler

Ankaradaki dershaneler

Ankara’daki dershaneler arasında, kendine en çok güvenen dershane olmamızla beraber, birçok öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize gerekli olan derslerin, gerekli kısımlarını en profesyonel şekilde anlatmaktayız.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul