Çankaya Dershane

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Çankaya Dershane

Ankara da bir çok dershane bulunmaktadır. Ankaranın dershanelerinin  çoğunluğu ankaranın merkezi Çankaya dadır. Ortadoğulular eğitim kurumu da Ankaranın merkezinde olan Çankaya da Bakanlıklar da hizmet vermektedir. Kızılay bölgesi bir çok veli için tedirginlik verici olmakla beraber öğrencilerini kızılay da bir dershaneye yollama konusunda tereddüt yaşamaktadır. Ortadoğulular eğitim kurumu velilerin yerine kendini koyabilen onların hassasiyetlerine önem veren bir ankara dershanesiolarak Kızılay da dershane binası  seçiminde de hassas davranmıştır. Çankaya kızılayın bütün gürültüsü ve kalabalığından uzak kalan Çankaya Bakanlıklar da hizmet vermektedir. Bulunduğu lokasyon açısından velilerin içinin rahat olduğu güvenlikli bir bölgededir Ortadoğulular Eğitim kurumu. Çankaya dershanelerine genel olarak bakıldığında hepsinin tek bir binadan oluşmadığı hemen hemen hepsinin bir binanın sadece belirli katlarında hizmet verdiği bilinmektedir. Çankaya da bir dershanenin başka kurumlarla aynı bina da ders vermesi çok güvenlikli bir durum olmamaktadır. Çankaya da bulunan Ortadoğulular eğitim kurumubunun önüne geçebilmek gerek veli gerek öğrencilerin içinin rahat olabilmesi için tek bir binada sadece kendi hizmet vermektedir. Çankaya da dershanelerin tek bir binada hizmet vermesi demek bina içerisinde yabancıların gezinmesi ve bu yabancıların niyetinin ne olduğu bilinmemesi demektir. Böyle bir risk almayıp öğrencilerinin güvenliğine önem veren Ankara Çankaya da bulunan Ortadoğulular eğitim kurumu veliler ve öğrencilerin içinin rahat etmesi için her şeyi planlamıştır.  Güvenlikli olması konusunda sadece bununla yetinmeyen Ortadoğulular eğitim kurumu dershaneye giren çıkan kişilerin kim olduğu öğrenciler için problem yaratmamasına önem vermektedir. Çankaya da bulunan Ortadoğulular eğitim kurumu binasının girişinde bir güvenlik görevlisi ve danışma görevlisi bulunmaktadır. Ankara  Çankaya da Yedi katlı bir binadan oluşan Ortadoğulular Eğitim kurumu danışma görevlisi ve güvenlik görevlisi tarafından aralıksız takip edilmekte her hangi bir problem oluşmaması için tüm önlemleri almaktadır.  Ankara da dershaneye gitmek isteyen öğrenciler için Ortadoğulular eğitim kurumuhem güvenlikli bir dershane hem de öğrencileri başarıya götürebilme konusunda kaliteli bir dershane olmayı başarmıştır. Sizler de çocuğum da aklım kalmasın diyor ama iyi bir dershane de eğitim alsın istiyorsanız Ankara Çankaya da bulunan Ortadoğulular Eğitim kurumu en doğru seçenek olacaktır. Hem ankara çankayanın merkezin de hem de güvenlikli bir ortamda olan Ortadoğulular Eğitim Kurumu Bakanlıklar 135  sizler için hizmet vermektedir.

Kızılay Dershane Kızılayın En İyi Dershanesi

Kızılayın En İyi Dershanesi

Böyle bir liste hazırlamak oldukça zordur. Zira Kızılaydaki eski adıyla Dershaneler yeni adıyla Kızılay Özel Öğretim Kursları aşağıda listelenmiştir.

← Devamını Oku

Kimya Ders Notları

Kimya dersi, Matematik Fen Alanından üniversiteye hazırlanan öğrencilerin dostu bir derstir. Bu alan dan üniversiteye hazırlanan öğrenciler, iyi hazırlanmış KİMYA DERS NOTLARI ile fen netlerini tavan yaptırabilirler.

Devamını Oku →

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM?

Bu kaçamağın adı sinema olmasın mı?  Gelin öncelikle sinemanın üzerinden bir geçiş yapalım. Sinema, geçmişten günümüze televizyon ve internetten sonra iletişim araçları içerisinde en etkili olanlardan birisidir.

Devamını Oku →
Kızılay Dershaneleri

Kızılay Dershaneleri

Dershaneleri okullardan ayıran en önemli özellik çalışma alanlarının merkezi sınav odaklı olmalarıdır. Öğrenciler okullarda verilen eğitim öğretimin yetersiz olduğu konusunda çoğunlukla hem fikirdir.

Devamını Oku →

ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN

Bazı öğrencilerimiz okumayı pek sevmezler ve zorluk çekerler bu durumlar tabi ki yaşa bağlı değildir. Okuma zorluğu çeken öğrenciler buna bağlantılı olarak öğrenme zorluğu da çekmektedirler.

Devamını Oku →

FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK

Geçmişten bu yana günümüzde de olduğu gibi eğitime bir göz attığımızda dışarıdan alacağımız destekler artık öğrencilerimizin için zorunlu hale gelmiştir. Malesef ki ülkemizde eğitim maliyetli bir ihtiyaç olduğundan kimi velilerimiz zorlanmaktadır.

Devamını Oku →

YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT

Ortadoğulular eğitim kurumları olarak bugün ki yazımızda değişen sınav sistemleri hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle değişen üniversite sınavından bahsedelim. Yıllardır uygulamada olan YGS ve LYS başlığı altında olan sınavlar 2017-2018 eğitim öğretim yılı başında değiştirildi.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul