Çankayadaki dershaneler

Kızılay Dershane Çankayadaki dershaneler

5.12.2018    248


Çankayadaki dershaneler

Çankayadaki dershaneler

Dershanelerin tanımına bakıldığında, eğitim ve öğretim ile beraber öğrencin kişisel, bilişsel ve davranışsal özelliklerinin  de arttırılmaya yönelik çalışmaların yürütüldüğü, bu kurumların bünyelerinde rehber öğretmenlerin bulunma şartı olan kurumlar olduğu görülür.

Dershane Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Çankaya’daki dershaneler yasal olarak Milli Eğitim Bakanlığı'na ve Talim ve Terbiye Kuruluna bağlıdırlar. Bu kuruluşlar seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.

  • Dershane seçerken, buradan eğitim almış olan öğrencilerin yerleştiği üst okullara bakılmalıdır. Bu sayede öğrencilerin almış olduğu eğitim kalitesi hakkında bilgi sahibi olunabilir.
  • Dershanelerin hazırlamış olduğu yıllık çalışma programları ve çalışma takvimleri incelenmelidir. Bu programların içerisine dahil olan derslerin içeriğine bakılmalıdır.
  • Dershane ortamında derslerin, ek derslerin ve etütlerin uygulama yöntemleri nasıl yapıldığı öğrenilmeli.
  • Çankaya’da bulunan dershanelere bakıldığında genellikle tanımlanmış olan görevlerin kayıt altına alındığını görürüz. Veliler bu görevlere ve görevlerin gerçekten kayıt altına alınmış olmasına bakmalıdır.
  • Dershanelerin bünyesinde tanımlanmış olan görevleri yapan kişilerin görevlerini yapma kalitesine ve becerilerine dikkat edilmeli.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Sayesinde Dershaneleri Kafanızdan Silip Atın

Çankaya’daki dershaneler deyince kime sorsanız akıllara Ortadoğulular Eğitim Kurumları gelir. Türkiye’nin en iyi eğitim markası Ortadoğulular, tüm öğrenciler ve aileler için geleceği parlak bir eğitim vaat ediyor. Verdiği eğitim ile geleceği kaygı olmaktan çıkarmayı amaçlıyor.

Bireylerin ve dolayısı ile toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğenin eğitim olduğunu düşünüyor, bu doğrultuda öğrencilerimize en kaliteli ve en zengin müfredata sahip eğitimi vermeyi vaat ediyoruz.

Bu amaçlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olan etkenler ise kurumumuzun sahip olduğu kurumsal yapısı, profesyonel öğretmen kadrosu ve verimli eğitim ortamı gibi daha nice etkenlerdir. Tüm bu etkenlerin birleşmesi sonucunda karşımıza Türkiye’nin en iyi eğitim markası çıkıyor.

Dürüstlük ilkemizin bir gereği, Ortadoğulular olarak kendi aramızda ve öğrencilerimize ve velilerimize hiçbir koşulda asla yalan söylemeyiz ve hiç kimseyi aldatmayız. Gerçekleştiremeyeceğimiz vaatlerde bulunmaz, iletişimimizi her zaman dürüstlük ilkemiz etrafında şekillendirmeye özen gösteririz. Bizden eğitim alan öğrencilerimizi de aynı ilkeleri aşılarız.

Kızılay Dershane Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershaneler çocuklarına iyi eğitim vermek isteyen anne ve babaların araştırdığı konuların başında gelmektedir. Butik dershaneler diğe...

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankarada sayısal eğitim almak isteyen bireylerin bu alanda tercih edebileceği nitelikli kurum sayısı oldukça azdır. Halihazırda faaliyet gösteren k...

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğre...

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir son...

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselm...

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bire...

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.