Çankayadaki dershaneler

Kızılay Dershane Çankayadaki dershaneler

Yayımlanma Tarihi 5.12.2018


Çankayadaki dershaneler

Çankayadaki dershaneler

Dershanelerin tanımına bakıldığında, eğitim ve öğretim ile beraber öğrencin kişisel, bilişsel ve davranışsal özelliklerinin  de arttırılmaya yönelik çalışmaların yürütüldüğü, bu kurumların bünyelerinde rehber öğretmenlerin bulunma şartı olan kurumlar olduğu görülür.

Dershane Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Bazı Noktalar

Çankaya’daki dershaneler yasal olarak Milli Eğitim Bakanlığı'na ve Talim ve Terbiye Kuruluna bağlıdırlar. Bu kuruluşlar seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususlar bulunmaktadır.

  • Dershane seçerken, buradan eğitim almış olan öğrencilerin yerleştiği üst okullara bakılmalıdır. Bu sayede öğrencilerin almış olduğu eğitim kalitesi hakkında bilgi sahibi olunabilir.
  • Dershanelerin hazırlamış olduğu yıllık çalışma programları ve çalışma takvimleri incelenmelidir. Bu programların içerisine dahil olan derslerin içeriğine bakılmalıdır.
  • Dershane ortamında derslerin, ek derslerin ve etütlerin uygulama yöntemleri nasıl yapıldığı öğrenilmeli.
  • Çankaya’da bulunan dershanelere bakıldığında genellikle tanımlanmış olan görevlerin kayıt altına alındığını görürüz. Veliler bu görevlere ve görevlerin gerçekten kayıt altına alınmış olmasına bakmalıdır.
  • Dershanelerin bünyesinde tanımlanmış olan görevleri yapan kişilerin görevlerini yapma kalitesine ve becerilerine dikkat edilmeli.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Sayesinde Dershaneleri Kafanızdan Silip Atın

Çankaya’daki dershaneler deyince kime sorsanız akıllara Ortadoğulular Eğitim Kurumları gelir. Türkiye’nin en iyi eğitim markası Ortadoğulular, tüm öğrenciler ve aileler için geleceği parlak bir eğitim vaat ediyor. Verdiği eğitim ile geleceği kaygı olmaktan çıkarmayı amaçlıyor.

Bireylerin ve dolayısı ile toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğenin eğitim olduğunu düşünüyor, bu doğrultuda öğrencilerimize en kaliteli ve en zengin müfredata sahip eğitimi vermeyi vaat ediyoruz.

Bu amaçlarımızı gerçekleştirmemize yardımcı olan etkenler ise kurumumuzun sahip olduğu kurumsal yapısı, profesyonel öğretmen kadrosu ve verimli eğitim ortamı gibi daha nice etkenlerdir. Tüm bu etkenlerin birleşmesi sonucunda karşımıza Türkiye’nin en iyi eğitim markası çıkıyor.

Dürüstlük ilkemizin bir gereği, Ortadoğulular olarak kendi aramızda ve öğrencilerimize ve velilerimize hiçbir koşulda asla yalan söylemeyiz ve hiç kimseyi aldatmayız. Gerçekleştiremeyeceğimiz vaatlerde bulunmaz, iletişimimizi her zaman dürüstlük ilkemiz etrafında şekillendirmeye özen gösteririz. Bizden eğitim alan öğrencilerimizi de aynı ilkeleri aşılarız.

Kızılay Dershane Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershaneler çocuklarına iyi eğitim vermek isteyen anne ve babaların araştırdığı konuların başında gelmektedir. Butik dershaneler diğer dershane sistemleri ve eğitim kuruluşları ile karşılaştırıldığında pek çok artıya sahiptir.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankarada sayısal eğitim almak isteyen bireylerin bu alanda tercih edebileceği nitelikli kurum sayısı oldukça azdır. Halihazırda faaliyet gösteren kurumların birçoğu, eski metotlar ve kalıplaşmış yöntemler ile ezbere dayalı eğitim vermektedir. Güncele ayak uydurabilen ve her daim düşünmeyi öğütleyen eğitim kurumlara ulaşmak,

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul