DİKKAT MATEMATİK!

Yayımlanma Tarihi 27.9.2018


DİKKAT MATEMATİK!

Matematikte yaşanan problemleri gidermek adına geçmişten günümüze çok sayıda yazılar, makaleler yazıldı. Konferanslar, eğitim seminerleri düzenlendi. Çoğu öğrenci bu tip yazılara ve eğitim seminerlere göz önünde bulundururak çalışmalarına devam etsede çoğu öğrencinin bunlara pek kulak asmadığını görmekteyiz. Ortadoğulular matematik kursu olarak bugün ki yazımızda matematiğe daha eğlenceli bakmalarını sağlamak adına onlara tavsiyeler vereceğiz. Öncelikle hangi ders olursa olsun ilk etken o dersi sevmeniz. Eğer bir dersi ne kadar çok sever ve kendinize yakın görürseniz. O kadar iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bu durum matematik içinde geçerlidir. Fakat öğrencilerin matematik sevmenin kendilerinden çok uzakta olduğunu görmekteyiz. Matematiğe bir ders dışında düşünelim. Matematiği bir oyun olarak düşünelim veya bir basamak olarak düşündüğümüzde işin daha zevkli hale geldiğini göreceğiz. Matematikte bir problemi çözerken veya konuya çalışırken her bir adımı basamak olarak görün. Sonuca ulaştığınızda veya konuyu anlatığınızda kendinizi ödüllendirerek matematiğe dair sıkıntılarınızı daha zevkli bir hale getirmiş olursunuz. Geniş çapta düşünürsek matematiği hayallerinize ulaşmada bir adım olarak görebilirsiniz. Bir birey hayallerine ulaşmada çoğu zorluğu göze alabilmektedir. Öğrenciler de hayal ettikleri üniversiteye ve liseye ulaşmada zor matematik sorularını göze alarak sıkıntıları giderebilir. Bir adım olarak gördüğümüzde matematik emin olun ki daha kolay ve zevkli bir hale gelmektedir.

Ortadoğulular Kızılay matematik kursu olarak öğrencilerimizin başlarının belada olduğu matematiği daha eğlenceli hale getirmek adına çeşitli uygulamalarda bulunmaktayız. Ortadoğulular matematik kursu olarak öğrencilerime sunduğumuz sayısız imkanlardan bahsedelim. İlk olarak seviye tespit sınavları ile beraber öğrencileri matematik seviyelerine göre sınıflara ayırmaktayız. Ortadoğulular matematik kursu olarak ardından eğitimlere başlamaktayız. Öğrencilerimizin en  büyük avantajları ise alanında uzman matematiği hem teoride hem de pratikte kullanabilecekleri şekilde öğrencilere öğreten matematik öğretmen kadrosudur. Bunun yanında öğrencilere dağıttığımız zengin kaynaklar ve bireysel etüt kolaylıklarıyla beraber öğrencilerimizin tüm sorunlarını gidermekteyiz.

Ortadoğulular matematik kursuna kayıt olarak artık matematikten korkmama sırası sizde...

Kızılaydaki Dershane Fiyatları

Kızılay şehrin merkezinde olması sebebiyle Kızılaydaki dershane fiyatları dershanenin konumu, kurumsallığı, eğitmen kadrosu gibi birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir.

← Devamını Oku

LİSEYE GİRİŞ SINAVI

Öğrencilik hayatının ilk geniş çapta olan sınavıdır liseye giriş sınavıdır. Öğrenciler ilk defa Türkiye çapında böyle bir sınava girecek ve hayatına şekil vermeye belirlemeye başlayacaklardır.

Devamını Oku →

DİKKAT MATEMATİK!

Matematikte yaşanan problemleri gidermek adına geçmişten günümüze çok sayıda yazılar, makaleler yazıldı. Konferanslar, eğitim seminerleri düzenlendi.

Devamını Oku →
KIZILAY MATEMATİK KURSU

KIZILAY MATEMATİK KURSU

Kızılay Matematik Kursu  çocuklara oldukça yararlı olacaktır en baştan matematiği ayrıntılı öğrencilerin anlayabileceği düzeyde daha yalın anlatılarak öğrenmesini kolaylaştıracaktır.

Devamını Oku →
Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankaranın en iyi sayısal kursu

Ankarada sayısal eğitim almak isteyen bireylerin bu alanda tercih edebileceği nitelikli kurum sayısı oldukça azdır. Halihazırda faaliyet gösteren kurumların birçoğu, eski metotlar ve kalıplaşmış yöntemler ile ezbere dayalı eğitim vermektedir. Güncele ayak uydurabilen ve her daim düşünmeyi öğütleyen eğitim kurumlara ulaşmak,

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul