Kızılay butik dershane

Kızılay Dershane Kızılay butik dershane

4.12.2018    234


Kızılay butik dershane

Kızılay Butik Dershane

Kızılay butik dershaneler çocuklarına iyi eğitim vermek isteyen anne ve babaların araştırdığı konuların başında gelmektedir.

Butik Dershanelerin Diğer Eğitim Kurumlarına Göre Artıları

Butik dershaneler diğer dershane sistemleri ve eğitim kuruluşları ile karşılaştırıldığında pek çok artıya sahiptir. Bu artılardan ilk göze çarpan öğrencilerin butik dershanelerde soru çözümü ve etütler için randevu almak zorunda kalmamasıdır.

Diğer dershanelere bakıldığında etüt için randevu sistemi uygulandığı görülür. Bu randevu sistemi maalesef 1 ay bile sürebilir. Öğrenciler böylece anlamadıkları konular için randevu talebinde bulunmak bile istemezler ve bu onları dolaylı olarak başarısızlığa yönlendirir.

 Buna karşın, butik eğitim veren dershanelerde zaten çoktan her hafta etüt yapan bir sistemi mevcuttur. Butik dershanelerde yer alan etüt sisteminin bir diğer artısı da etüt programlarına tüm sınıfların dahil edilmemesidir. Farklı sınıfların farklı etüt kısımları bulunur ve her sınıfın etütü kendine özgü olarak hazırlanarak yapılır.

Yapılan etütlerin kalitesi de çok önemli bir etkendir. Kimi Kızılay butik dershane ve eğitim kurumları etüt programlarına yeteri önemi göstermeyerek tecrübesi olmayan stajyer öğretmenleri etüt programlarına göndermektedirler. Bu şekilde eğitim alan öğrenciler elbette etütten fayda sağlayamayacaklardır.

İyi olan butik dershanelere bakacak olursak etütler için özel olarak hocalar bulunduğunu görürüz. Böylece etütlere özel olarak ayarlanmış hocalar girer, etüt hocası olmayan kişiler veya stajyer hocalar girmez, o ders konusunda özel eğitim almış öğretmenler girer.

Kızılay’ın En İyi Butik Dershanesi Olan Ortadoğulular Eğitim Kurumları Eğitim Modeli

Kızılay’ın butik dershaneleri arasında en çok tercih edilen kurum olarak Ortadoğulular Eğitim Kurumları karşımıza çıkmaktadır.

Öğrencilerimizi denemeye tabi tuttuğumuz kadar öğretmenlerimizi de denemeye tutuyoruz. Bunu yapan nadir eğitim kurumlarından bir tanesiyiz. Bunu yaparken amacımız ise öğretmenlerimizin mesleki bilgi ve becerilerini artırmak, ders verdikleri sınıf ortamlarında daha verimli olmalarını sağlamaktır.

Bu amaçlarımıza uygun olarak bir Öğretmen Gelişim ve Değerlendirme Modeli oluşturulmuştur. Bu model çerçevesinde, öğretmenlerimiz yılda en az iki kere değerlendirilmektedir. Eksik olması halinde eksiklikler doğrulrusunda gerekli eğitim ve destekleme planları oluşturularak uygulanmaktadır.

Kızılay Dershane Kızılay dershane

Kızılay dershane

Ankara, geçmişten günümüze Türkiye’nin eğitim alanındaki en önemli şehirlerinden biri olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Çok büyük bir öğrenci ...

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Çankayadaki dershaneler

Çankayadaki dershaneler

Dershanelerin tanımına bakıldığında, eğitim ve öğretim ile beraber öğrencin kişisel, bilişsel ve davranışsal özelliklerinin  de arttırılmaya yöneli...

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğre...

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir son...

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselm...

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bire...

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.