Kızılay dershane

Kızılay Dershane Kızılay dershane

Yayımlanma Tarihi 4.12.2018


Kızılay dershane

Kızılay Dershane

Ankara, geçmişten günümüze Türkiye’nin eğitim alanındaki en önemli şehirlerinden biri olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Çok büyük bir öğrenci nüfusu, doğal olarak çok sayıda dershane ve eğitim kurumu ihtiyacını doğurmaktadır. Kızılay dershane sayısı olarak bakıldığında Ankara’nın en kalabalık bölgelerinden biridir. Ancak dershane ve eğitim kurumları sayısının bu kadar fazla olması, eğitim kalitesinin sorgulanabilirliğini beraberinde getirmektedir.

Kızılay bölgesi eğitim kurumları eğitim kalitesi ve güvenilirliği açıdan homojen bir yapıda değildir. Alanında uzman ve tecrübeli eğitim kurumları ve dershaneler bulunduğu gibi, bu dershaneler kadar kaliteli eğitim imkânı sunamayan eğitim kurumları da ne yazık ki bulunmaktadır. Bu durum da çocukları için doğal olarak mümkün olan en iyi eğitimi talep eden velilerin, yapacakları seçimlerde önceden bilgi edinmiş olmaları gerekliliği doğurmaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumları

Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak biz, Kızılay bölgesi dershane anlamında ne kadar kalabalık ve yoğunsa, kendimizi bu sürüden tecrübemiz ve uzman eğitim kadromuzla her zaman ayırabilmiş olmaktan gurur duymaktayız. Kurulduğumuz ilk yıllardan itibaren yalnızca Kızılay’ın değil, Ankara’nın sayılı dershanelerinden biri olmayı başarmış ve her yıl bu başarımızın üstüne koyarak ilerlemeye devam etmiş bulunmaktayız.

Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimize karşı sahip olduğumuz sorumluluğun farkında olarak her gün en doğru ve en kaliteli eğitimi öğrencilerimize sağlamaya çalışıyoruz. Gençlerimizin alacakları eğitimin kalitesinin, hayatlarının geri kalanını şekillendireceğinin ve değiştireceğinin bilincindeyiz. Alanında uzman ve tecrübeli olan eğitim kadromuz sayesinde daima öğrencilerimiz için en iyi eğitimin sağlanmış olduğunun bilinciyle eğitimcilik hayatımıza devam etmekteyiz.

Her yıl öğrencilerimizin gösterdikleri başarı ve ilerlemeler de sistemimizin doğruluğunu ve etkililiğini desteklemekte, her yeni eğitim yılına daha iştahlı ve istekli başlamamızı sağlamaktadır.

Kızılay, Ankara’nın en merkezi bölgesi olması yoğun bir öğrenci nüfusuna sahiptir. Bu öğrenci nüfusunun doğru bir şekilde eğitilebilmesi ve öğretimlerinin desteklenebilmesi için kurumumuz var gücüyle çalışmaktadır.

Ortadoğulular Eğitim Kurumlar Kızılay dershanesiyle gençlerimize parlak bir gelecek vadetmektedir. Ankara’nın dört bir yanından, aydınlık bir gelecek inşa etmek isteyen bütün öğrencileri eğitim kurumlarımıza bekliyoruz.

Kızılay Dershane YKS Kursu Ankara

YKS Kursu Ankara

YKS kursu Ankara bölgesinde de pek çok eğitim kurumu tarafından verilmektedir. Ancak her eğitim kurumunun ne yaptıkları hakkında kesin bilgileri olduğunu söylemek ne yazık ki zordur. Bu noktada kurumların eğitim kadroları ve eğitime yaklaşımları oldukça önemli bir noktadır.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershaneler çocuklarına iyi eğitim vermek isteyen anne ve babaların araştırdığı konuların başında gelmektedir. Butik dershaneler diğer dershane sistemleri ve eğitim kuruluşları ile karşılaştırıldığında pek çok artıya sahiptir.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM?

Bu kaçamağın adı sinema olmasın mı?  Gelin öncelikle sinemanın üzerinden bir geçiş yapalım. Sinema, geçmişten günümüze televizyon ve internetten sonra iletişim araçları içerisinde en etkili olanlardan birisidir.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul