Kızılay YKS Kursu

Kızılay Dershane Kızılay YKS Kursu

Yayımlanma Tarihi 6.12.2018


Kızılay YKS Kursu

Kızılay YKS Kursu

YKS yani yükseköğretim kurumları sınavı diye adlandırılan ve tüm öğrencilerin korkulu rüyası bir o kadar da hayali olan sınav, yükseköğretime geçiş sınavları adı altında yurt genelinde uygulanmakta ve öğrenciler içerisinden belirli kriterlere göre başarı sıralaması yaparak seçimler yapmakta ve uygun görülen yükseköğretim kurumlarına yerleştirmekte olan bir sınav sistemdir. Yükseköğretim kurumlarının sayısı ve kontenjanı belirli sınırlarda olunca, her yıl artan öğrenci sayısıyla maalesef ki örtüşme sağlayamamaktadır. Bizler Kızılay YKS kursu olarak, değerli öğrencilerimizi farklı beceri, bilgi ve donanımlar kazandırarak diğer öğrencilerden bir adım öne geçirmeyi, Yükseköğretim kurumları sınavında başarılar almalarını ve istedikleri okullara yerleşmelerini hedeflemektedir.

YKS Kursları Zorunlu mudur?

Hiç bir kurs elbette ki resmi olarak ya da Milli Eğitim Bakanlığı'nca örgün öğretim gibi zorunlu değildir. Diğer yandan, eğitim şartları ve öğrenci sayıları göz önünde bulundurulduğunda, eğitim hayatının kalitesi ve gelecek için maalesef ki büyük gerekliliği olduğu su götürmez bir gerçektir. Sınav sistemine uygun olarak eğitim veren Kızılay YKS kursu ve benzeri kurslar, çocuklara okullardan farklı olarak girecekleri sınav konusunda bilgilendirmeyi hedeflemektedir.

Sınava yönelik konu çalışmaları, stresle başa çıkma, zamanı iyi değerlendirme, hızlı düşünme ve hızlı çözüm yolları bulma gibi ders dışı fakat sınav başarısı için oldukça önemli ip uçları da vermeyi hedeflemektedir. Böylelikle öğrenciler sınav anında bilgilerini nasıl derleyeceği ve kullanacağı konusunda bilinçli davranarak, sorunsuz şekilde bilgilerini ortaya koyabilmektedirler. Kesinlikle katılım zorunluluğu olmayan Kızılay YKS kursu başarılı olmayı hedefledikleri sınav için öğrencilere, sınav sistemine yönelik destek eğitim vermekte olan bir kurumdur.

Tamamen yükseköğretim kurumu sınavlarına odaklı olarak eğitim veren kursumuz, çocukları yerleşmek istedikleri yüksek eğitim kurumlarına yönelik olarak hazırlamayı ve girecekleri sınavda yüksek başarılar elde ederek istedikleri okula yerleşebilmelerini hedeflemektedir. İşte bu anlamda öğrencilerin istedikleri okullara yerleşebilmeleri yani elde ettikleri başarı, öğrencilerin nezlinde kursumuzun başarısı olmaktadır. Bir YKS kursu seçerken dikkat etmeniz gereken konu, sizden önceki dönemlerde kursun sınavlarda göstermiş olduğu başarı yüzdesi ve sizin öğrenim görmeyi hedeflediğiniz yükseköğrenim kurumu için yerleştirebilmiş olduğu öğrenci sayısı olmalıdır.

Kızılay Dershane Ankara bölgesindeki dershaneler

Ankara bölgesindeki dershaneler

Ankara bölgesindeki dershaneler başlıklı yazımda sizlere Ankara bölgemizden , dershanelerden ve Ankara bölgesindeki dershaneler genellikle nerelerde yoğun olarak bulunur bunlardan kısaca bahsedeceğim. Iç anadolu bölgemizde yer alan başkentimiz Ankara yazları sıcak kışları ise karadeniz bölgesinin iklimini de taşıdığı için serin ve yağışlı geçer. Ankaranın 25 tane ilçesi mevcuttur.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Ankara dershaneler

Ankara dershaneler

Ankara dershaneler ile yapılan araştırmalar kapsamında, bölgede en önemli dershane olmamızın yanı sıra, öğrencilerimize eğitim verirken kullandığımız metotlar ile de öne çıkmakta ve bu şekilde dershanecilik sektöründe parlayan bir yıldız olmaktayız.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul