Kızılayda Dershane

Kızılay Dershane Kızılayda Dershane

Yayımlanma Tarihi 30.11.2018


Kızılayda Dershane

Kızılayda Dershane

Eğitim kurumlarından bir tanesi olan dershaneler, öğrencilerin akademik anlamda daha iyi yerlere gelmesini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Kızılayda Dershane sayı bakımından oldukça fazladır ancak bu işi profesyonel bir şekilde sürdüren çok az sayıda kurum vardır. Kızılay’da bulunan dershanemiz bu sınıf içerinde yer alarak, öğrencilerin bilişsel, davranışsal ve duygusal anlamda tepkilerini analiz ederek akademik olarak en başarılı konuma getirmeyi hedefler. Öğrencinin başarılı olması için zayıflıklarını bilmekte fayda varken dershanemiz psikolojik testler yaparak öğrencilerin hangi alanda daha da güçlü olduğunu tespit etmektedir. Güçlü yönlerini bilen bir öğrenci daha da kolay bir şekilde başarılı olacaktır.

Dershanemiz öğretmen kadrosu ile kendi alanında zirvededir. Kızılayda Dershane denildiğinde akla gelenler arasında ilk sıralarda olmamızın en büyük payı tabi ki öğretmenlerimizindir. Öğretmenlerimizin deneyimli ve alanına hâkim olmasından ziyade bu işi severek yapmaları bizim için çok önemlidir. Çünkü öğrenmeyi ve öğretmeyi sevmeyen biri bu işi yaparken isteksiz davranabilir ve sadece maddi boyutları düşündüğü için çalışabilir, dershanemizin bu tarz bir yönelim içerinde bulunmayacağını sizlere söyleyebiliriz. Öğretmenlerimiz öğrencilerle iyi ilişkiler kurarak onları derse daha çok çekmektedir.

Kızılayda Dershane Aramak

Kızılay dershanelerin en çok bulunduğu bölgelerin başında yer almaktadır, hal böyle olunca kalite bir dershaneyi seçip bulmak biraz zorlaşmaktadır. Kızılayda Dershane arıyorsanız, ilk terciniz biz olabiliriz en azından ilk tercihiniz olmasak da eğitim süreçlerimizi ve hayallerimizi sizinle paylaşmak isteriz. Dershanemiz milli eğitim bakanlığına bağlı olmakla beraber yasal olarak tüm gereklilikleri yerine getirmiştir. Eğitim sürecimiz birbirinden farklı yöntemlerle ilerlerken herhangi bir sorun ile karşılaşmamız söz konusu dahi olamaz.

Tam öğrenme modelini etkin kullanarak öğrencilerin akademik anlamda geri kalmasının önüne geçmiş durumdayız. Öğrencilerimiz ile birebir ilgilenmekteyiz, bu sayede hem derslerde sorun yaşayanların problemleri çözülmüş olup hem de psikolojik olarak desteğe ihtiyacı olan öğrencilerimizin rahatlamasını sağlamaktayız. Kızılayda Dershane denilince ilk sırada olmamızın nedenleri sadece bunlarla sınırlı değildir, eğitim felsefimiz ve hayata bakış açımız hep olumlu yöndedir. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz, geleceğimiz için birlikte hareket edersek daha da kolay bir şekilde bu süreci tamamlarız.

 

Kızılay Dershane Kızılaydaki dershaneler

Kızılaydaki dershaneler

Kızılay’daki dershaneler, bu anlamda gelişmiş ve birçok öğrenciye ev sahipliği yapıyordur. Siz değerli velilerimizin çocukları hakkındaki gelecek planlarının gerçekleştirilebilmesi için, bizlerle iletişime geçmeniz ve ne gibi faydalar sağlayacağınızı öğrenmeniz gerekmektedir.

← Devamını Oku

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılaydaki Dershaneler

Kızılay’daki dershaneler eğitim ve eğitmen kadrosu açısından semt aralarındaki dershanelere göre daha donanımlıdır . Merkezi konumda olmaları dolayısıyla daha çok tercih edilirler .

Devamını Oku →

Kızılaydaki Dershane Fiyatları

Kızılay şehrin merkezinde olması sebebiyle Kızılaydaki dershane fiyatları dershanenin konumu, kurumsallığı, eğitmen kadrosu gibi birçok etkene bağlı olarak değişiklik gösterir.

Devamını Oku →
Kızılayın En İyi Dershanesi

Kızılayın En İyi Dershanesi

Böyle bir liste hazırlamak oldukça zordur. Zira Kızılaydaki eski adıyla Dershaneler yeni adıyla Kızılay Özel Öğretim Kursları aşağıda listelenmiştir.

Devamını Oku →
Kızılay Dershane

Kızılay Dershane

YKS yerleştirmelerine göre Kızılay Dershaneleri yerleştirme oranı diğer illere göre daha fazla olduğu söyleniyor. Bunun sebebi Ankara Türkiye’deki iller arasında nüfus oranı fazla olan bir şehir ve aynı zamanda başkenttir. Burada yaşayan insanların çoğu memurdur ve ailelerin eğitime oldukça önem veriyor. Bu yüzden de eğitim ihtiyacı ortaya çıkıyor.

Devamını Oku →
Kızılay Butik Dershane

Kızılay Butik Dershane

Eski yıllarda neredeyse elli kişilik sınıflar bulunmaktaydı. Hatta hepimiz sıralara üçerli olarak otururduk. O zamanlar özel okul bu kadar yaygın değildi. Hatta genellikle iki yaramaz öğrenci arasına bir akıllı öğrenci oturtulurdu. Elli kişilik sınıflarda bir öğretmenin öğrencilerin durumu kontrol etmesi neredeyse imkânsız hale gelirdi

Devamını Oku →
Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılaydaki yks dershaneleri başlıklı yazımda sizlere biraz başkentimiz olan Ankara’dan biraz Ankara’nın Kızılay semtinden ve en sonda Kızılay’daki yks dershanelerinden kısaca baksedeceğim. 13 Ekim 1923 yılı itibari ile başkent olan Ankara’nın şu an 5 buçuk milyon nüfusu vardır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul