Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılay Dershane Kızılaydaki YKS dershaneleri

Yayımlanma Tarihi 20.11.2018


Kızılaydaki YKS dershaneleri

Kızılay ve YKS dershaneleri

Kızılaydaki yks dershaneleri başlıklı yazımda sizlere biraz başkentimiz olan Ankara’dan biraz Ankara’nın Kızılay semtinden ve en sonda Kızılay’daki yks dershanelerinden kısaca baksedeceğim.

13 Ekim 1923 yılı itibari ile başkent olan Ankara’nın şu an 5 buçuk milyon nüfusu vardır.başkentimiz olan Ankara siyasetinde merkezidir. Bütün bakanlıklar Türkiye Büyük Millet Meclisi Ankara’dadır. Geçmişten günümüze kadar çok fazla değişime uğrayan Ankara şimdilerde Türkiye’nin başkenti olmakla beraber Türkiye’nin en büyük metropol şehirlerinden birisidir ayrıca. Ankara’nın nüfus bakımından bazı ilçeleri Türkiye’deki çoğu ileden daha fazla nüfusa sahiptir. Bunların başında Keçiören ve Çankaya ilçeleri gelir. Ortala nüfus bu 2 ilçede 950 bin civarındadır.

Çankaya ilçesine bağlı Kızılay semti  Ankara’nın merkezi konumundadır. Ankara’nın bütün ilçe ve mahallelerinden rahat ulaşımın olduğu yer olan Kızılay insanların gezmek için olsun eğitim için olsun yada iş ve alışveriş için en çok uğradıkları yerdir. Kızılay’da Güvenpark insanların buluşma noktasıdır. Kızılayın her mahallesinde özl ve güzel eğlence alanları, kafeler, alışveriş yapabilmek için her tülü markanın mağzaları ve büyük küçük bir sürü eğitim kurumu vardır. Kızılay’daki yks dershaneleri diğer semtlerdeki dershanelere göre daha deneyimli hoca ve işi bilen idari kadrolar ile öğrencilere daha iyi şartlarda eğitim imkanı sunar.

Kızılay’daki yks dershaneleri başlıklı yazımda birazda kızılay ve dershanelerden bahsetmek isterim. Ankara eğitim anlamında Türkiye’de en iyi şartlara sahip olan ilimizdir. Ankara’nın her semtinde büyük kurumlar ve büyük yks kursları vardır. Ancak Kızılay’daki yks dershaneleri Türkiye standartlarının üzerinde eğitim imkanı sunar. Kızılay’da yks kursu dışında kpss dershaneleri dil kursları da oldukça fazladır.

Kızılay kursları

Son 4 – 5 yılda eğitim sisteminde çok fazla değişilik oldu. Bundan 4 yıl önce dershanelerin kapatılıp tmel liseye geçişin olduğu mezun gruplar içinde temel lise olan kurumlara 5 ana dersten sınava hazırlık kursu açılması imkanı sağlandı. Ayrıca çoğu temel liseye dönüşmeyen kurum ya kapandı yada özel eğitim kurumu, koçluk merkezi gibi isimler altında yarı kaçak bir şekilde eğitim vermeye başladılar. Gençlerimiz ve ebeveynleri devlet okullarında aldıkları eğitimden memnun kalmadıkları ve özel okulda okuyan öğrencilere göre geri kaldıklarını düşündükleri için bu tarz kurumlara gitmeye çalıştılar.

Kızılay’daki yks dershaneleri gençlerimize istedikleri eğitimi alabilmeleri adına biraz öncede söylediğim gibi özel eğitim kurumu yada koçluk merkezi altında eğitim vermektedirler.

Sizlere Kızılay’daki yks dershaneleri başlıklı yazım ile Ankara’dan ve Kızılay’daki yks dershanelerinden kısaca bahsetmeye çalıştım. Bir sonraki makalem de sizlere Ankara’nın en iyi butik dershanesi başlıklı yazım ile butik dershane kavramından ve ankara’daki butik dershanelerden kısacaca bahsetmeye çalışacağım.

Kızılay Dershane Ankara dershane önerileri

Ankara dershane önerileri

Ankara dershane önerileri konusunda makalemde sizleri bilgilendireceğiz. Ankara ili, doğuda Kırıkkale, kuzeydoğuda Çankırı, kuzeybatıda Bolu, batıda Eskişehir, güneyde Konya, güneydoğuda Kırşehir ve Aksaray ile komşudur.1355 kilometre uzunluğu ile, tamamı Türkiye toprakları üzerinde yer alan en büyük nehir olan Kızılırmak ilin doğusunu, 824 kilometre ile Türkiye`deki en büyük nehirlerden olan Sakarya Nehri ise, ilin batısını sulamaktadır.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Ankaranın en iyi koleji

Ankaranın en iyi koleji

Ankaranın en iyi koleji başlığımızda sizlere ortaokul bölümümüzden bahsedeceğim.Ankaranın en iyi koleji öğrencilerini eğitim kurumuna alırken öncelikle düzey belirleme sınavı uygulayarak seviyelerine göre gruplar oluşturur ve kazanacağı bursluluk indirimi ortaokul sonuna kadar geçerli sayılmaktadır.Sonrasında rehberli ve psikolog görüşmeleri yapılarak öğrencilerin durumu hakkında bilgi sahibi olunur.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul