Ortadoğulular Dershanesi ,gençlerimize bir dershaneden beklediklerinden daha kaliteli ve etkin bir eğitim hizmeti vermeyi kendisine görev edinmiştir. Böylece ‘’Atatürk Türkiyesinin’’ çağdaş geleceğini yaratma çabası ve azmini ortaya koymaktadır. Ankarada en iyi butik dershane olarak isim yapan Ortadoğulular eğitim kurumu kızılay merkezdedir. Dershanemiz içinde bulunduğu topluma, doğal çevreye, insanlığa, yararlı, kendinden emin bireyler yetiştirmektedir. Ankara butik dershane eğitim kadromuz en büyük yatırımın insana yapılan yatırım olduğunun bilincini taşır. En büyük butik dershane öğrencinin başarısında sağlıklı bir iletişimin öneminin fakındadır. Etüt merkezi Ortadoğulular özel öğretim kurumu eğitim sektöründe kanunlara ve yasal düzenlemelere uymaya titizlikle özen gösterir. Ankara butik eğitim çalışanların etkili ve verimli ekip çalışmasını yaratıcı ve üretken kılan istek enerjisine inanır. Branşlarında uzman olan öğretmenlerle ortaya koyduğu seçkin eğitim anlayışının sektöründe öncü bir eğitim anlayışı olacağına inanarak çalışan bir eğitim kadrosu ile eğitim hizmeti vermektedir en iyi butik dershane.

Ortadoğulular özel eğitim kurumu okullaların derslerine takviye ve üniversite sınavlarına hazırlık için açılmış Özel eğitim kurumudur. Ayrıca Ortadoğulular özel öğretim kurumu eğitim kadrosunda odtü mezunu öğretmenler yer almaktadır. Kızılay butik dershane de öğrencilere gerçek sınav heyecanını sınava girmeden önce yaşatıp sınav kaygılarını en aza indirmek için rehber öğretmenlerle çalışmalar yapılmaktadır.

Üniversite hazırlık sürecinde Ortadoğulular Dershane öğretmenlerin enerji temposu, soru kalitesi ve eğitim sistemi ilk andan itibaren kendini hissettirdi. Uzunca bir hazırlık dönemi hızlıca geçerken öğrencilere zamanı en iyi şekilde kullanabilmesi için eksiklerin tespit edilerek bana uygun programlar düzenlenir. Ygs ve lys kursu Ortadoğulular özel eğitim kurumu genel programın yanında her öğrenci kendi rehber hocasıyla kendi özel programını belirliyor ve entegre bir şekilde programları takip ediyor. Rehber öğretmenler zamanla öğrenciyi velisi kadar iyi tanımaya başlıyor.