Özel Okul

Kızılay Dershane Özel Okul

Yayımlanma Tarihi 30.10.2018


Özel Okul

Özel Okul

Özel Okul denilince aklımıza öğrencilerimizle birebir olarak ilgilenen sınıftaki öğrenci sayılarının daha az olduğu bir eğitim kurumu gelmektedir. Özel okullar da bahsettiğimiz gibi öncelikle sınava alınarak öğrenciler gruplar oluşturulur.Sınıftaki öğrenci sayıları 10-12 kişi olarak farklılık gösterir.Özel okul öğretmen kadrosunu tamamlarken de öğretmenlerinin deneyimli olup olmadığına daha önce hangi kurumlarda ve kaç yıllık öğretmen olduğuna dikkat eder özellikle branş öğretmenlerinin dersteki konu anlatımlarını zümre öğretmenleriyle birlikte dinleyerek kuruma alımlarını sağlarlar.Özel okul da öğrenciler birebir etütlerde sıkıntı yaşamaz istedikleri zaman 40 dakikalık derslerle konu anlatımı da yapılarak etütlerini almaktadırlar.Özel okul larda vereceği yayınlar kesinlikle yeni müfredata göre olup soru bankası ve konu anlatım şeklinde verilir.Özel okul larda öğrencilere sosyal etkinlik faaliyeti olarak spor resim müzik anlamında da destek vermektedirler.Yapacağı genel sınavlarda da öğrenci başarısını göstermektedirler.Velilerimize tavsiyemiz Özel okul tercihinde bulunurken öğretmen kadrosuna ve birebir olarak ilgilenebileceği bir eğitim kurumu olmasına dikkat etmeleridir.Özel okulları seçmemizdeki önemli unsurlar yukardaki bahsettiğimiz örneklerden oluşmaktadır.

ÖZEL İLKOKUL

Özel ilkokul seçmek isteyen velilerimiz öğrencilerinin daha fazla ders görmesi ve her anlamda eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasıdır. Ankara özel ilkokul seçen veliler daha çok çalışan kesim oluşundan dolayı evlerine yakın olan özel ilkokul seçmişlerdir.Ankara özel ilkokul her ilçesinde artık öğrencilere eğitim hizmeti vermektedirler.Ankara özel ilkokul seçmek istemeklerinde ki sebep öğrencilerinin daha iyi ve fazla eğitim almaları Ankara özel ilkokul unda dersler daha fazla olup ilkokul öğrencileri olduğundan dolayı eğlenceli zeka oyunlarıyla birleştirilerek çocuklarımızın sıkılmayacağı bir şekilde eğitim vermektedir.Ankara özel ilkokulunda ders bitiminde daha çok çalışan anne babalar göz önüne alındığında ders bitiminde kalıp kütüphane de öğretmenleriyle birlikte çalışıp ödevlerini yapma imkanına sahip oluyorlar hem de istedikleri zaman yardımcı öğretmenlerle birlikte oyun oynayabiliyorlar.Ankara özel ilkokul çocukarımızın beslenmesine de özen gösterip üç öğün olarak yemek verilmektedir.Ankara özel ilkokul unda öğrencilerin güvenliğine oldukça önem verilmiş öğrencileri velileri dışında kimse teslim alamayacağı gibi yabancı kişilerin kuruma girmesi yasaklanmıştır.Veliler kayıt yaptırırken bu örneklere dikkat ederek kurum seçmeleri ve göz önünde bulundurmaları öğrenciler için faydalı olacaktır.

ÖZEL ORTAOKUL

Bilindiği üzere 1 – 2 – 3 ve 4 ilkokul 5 – 6 – 7 ve 8 ortaokul olarak eğitim siztemimizde görünür. 4. Sınıftan sonra çocuklarımız evlerine en yakın ortaokula yazılıp 4 yılda o okulda eğitimlerini alırlar. Geçtiğimiz yıla kadar devlet okullarında sabahçı öğlenci sistemi mevcut iken geçen seneden sonra tam gün eğitim sistemine geçiş yapmıştır devlete ait ortaokullarımız. Çocuklarımız 4 yıl boyunca okullarında aldıkları eğitim ile birlikte 8. sınıfta ismi çok fazla değişen son olarakta lgs olan sınava girerek iyi bir liseye geçiş yapmaya çalışırlar. Ancak devlet okulları bu sınava hazırlıkta yeterli olmadığı için özel liseler burada maddi imkanı olan veliler için iyi bir seçenek olmuştur. Çocuklarımızı sınava hazırlamada bu özel ortaokul olarak hizmet sunan kurumlar bir adım öne geçmiştir. Iyi ve deneyimli öğretmen kadarosu dershanecilikten gelme yapısıyla çocuklarımızı sınava en güzel bir şekilde hazırlamaktadır 

ÖZEL LİSE


Özel liseler günümüzde öğrencilerin okul ile dershane arasında sıkışıp kalmasını engellemek adına tercih edilen kurumlardır. Talebin son dönemlerde yoğun olmasının sebebi devletin özel okul teşviki ile ailelere destek olmasının da rolü büyüktür. Bunun yanı sıra aileler dönem aralarında ve başlarında yapılan bursluluk sınavlarını da yakından takip ederek bütçelerine en uygun liseyi tercih etmektedir.Özel lise eğitimleri genel olarak iki yabancı dil ile ilerlerken 11. Ve 12. sınıflarda üniversite sınavına hazırlık ağırlıklı şekilde eğitim verilir. Bunun yanı sıra rehberlik hizmetleri ile öğrencilerin takibi yakınen yapılır. Gerekli görüldüğü durumlarda ek dersler ve kişiye özel çalışma programları ile desteklenir. Birçoğu eğitim koçluğu hizmeti sunan bu kurumların aralarında gerçek psikologlar ile çalışan ve öğrencilerini hem akademik hem de psikolojik olarak sınava hazırlayan kurumlar da bulunmaktadır. Özel lise tercih edilirken sınıf mevcudu da dahil olmak üzere kurumlar dikkatle incelenmeli ve karar verilirken öğrencilerin istekleri de dikkate alınmalıdır. Bu yazımızda size Özel Lise hakkında bilgi vermeye çalıştık. Bir sonra ki yazımız da Ankaradaki özel liseler hakkında sizlere bilgi vereceğiz

Kızılay Dershane Ankara Özel Anaokul

Ankara Özel Anaokul

Ankara özel anaokul açısından birçok seçeneğe sahip ve bu alanda kendini geliştirmiş bir ildir.Anaokulu çocukların okul öncesinde eğitim almaları ve okula başladıklarında sorun yaşamamaları için açılan kurumlardır. Okul öncesi eğitim, doğum sonrasından başlayarak temel eğitim sürecine kadar devam eden süreçtir. Bu süreç, çocuğun, sosyal, zihinsel, bedensel ve duygusal gelişimini destekler. Bu eğitim çocuğun kişiliğinin gelişmesinde büyük rol oynar.

← Devamını Oku
Kızılay Dershane Dershane Kızılay

Dershane Kızılay

Günümüzde birçok insanın dershaneler hakkında bir fikri ya da önerisi bulunmaktadır. Dershane arayışındaysanız etrafınızdaki birçok insandan tavsiye almanız mümkündür. Öneri bazen sizi çok doğru noktalara taşır. Bu hayatın her noktasında hemen hemen geçerlidir. Eğer güvendiğiniz birilerinden öneriler alırsanız gerçekten sizi doğru yola götürebilir.

Devamını Oku →

Özel Okul

Özel Okul

Özel Okul denilince aklımıza öğrencilerimizle birebir olarak ilgilenen sınıftaki öğrenci sayılarının daha az olduğu bir eğitim kurumu gelmektedir.Özel ilkokul seçmek isteyen velilerimiz öğrencilerinin daha fazla ders görmesi ve her anlamda eğitim ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.4.Sınıftan sonra çocuklarımız evlerine en yakın ortaokula yazılıp 4 yılda o okulda eğitimlerini alırlar.Özel liseler günümüzde öğrencilerin okul ile dershane arasında sıkışıp kalmasını engellemek adına tercih edilen kurumlardır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul