Sincan LGS Dershanesi | Kızılay Dershane

Sincan LGS Dershanesi


7.6.2019       424      


Sincan LGS Dershanesi

Sincan LGS dershanesi

Sincan LGS dershanesi ile daha yüksek puanlar alarak hayal ettiğiniz lisede okuyabilir, üniversire sınavına hazırlık yapılmasında daha fazla faydasını görebilirsiniz.

Daha önceleri TEOG olarak adlandırılan sınava giren 8. Sınıf öğrencileri, bu sınavın zorlu şartlarının olmasından dolayı yeni bir düzenleme ile birlikte bundan sonra kısacası LGS olan “Liseye Giriş Sınavı”na giriyorlar. Bu sınav sisteminin TEOG’dan farklı olan yönü; öğrencilerin birinci tercihlerinde kendilerine yakın bir okula giremeseler bile ikinci tercihlerinde böyle bir imkana sahip olmalarıdır. Bu da hem öğrenciler açısından hem de aileler açısından daha etik bir sınav sistemi olmasını sağlamaktadır. Tabi sınavlara hazırlanmak her sınav tipinde olduğu gibi LGS sınavı için de geçerlidir. Dershaneler bu konuda özel eğitimler vererek öğrencilerin hazırlanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Sincan LGS dershanesi özel eğitici kadrosu ile öğrencilerin başarılarına ortak olmaya devam etmektedir.

Nitelikli liselere giriş

Anadolu liseleri ve Fen liseleri, diğer devlet kurumlarından daha farklıdırlar. Bu liselerde işlenen dersler ve verilen eğitimler, normal bir liseden daha farklıdır. Yabancı dil tabanlı olmaları, derslerde daha titiz davranan eğiticilerin olması gibi önemli özellikleri öğrencilerin bu tip liseleri daha fazla tercih etmelerini etkilemektedir. Daha önceki dönemlerde bu tip liselere girebilmek için bir hayli uğraş vermek gerekiyordu. Ancak yeni eğitim sisteminde bu tip durumlara yer verilmemektedir. Sincan’ın en iyi dershaneleri ile eğitim alıp yüksek puanlarla LGS sınavını geçebilirsiniz. Hem lise döneminin daha sağlıklı şekilde tamamlanabilmesi açısından hem de diğer tüm yönlerden daha avantajlı olabilmek için Sincan LGS dershanesi ile görüşerek daha sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Liseye geçiş yapmaya hazırlanan öğrencilerin kendilerine yakın ve kaliteli bir lisede okuyabilmeleri için Haziran ayında düzenlenecek olan LGS sınavına girmeleri gerekiyor. Sınavdan alacakları puanın yüzde 70’i, diploma puanının ise yüzde 30’u hesaplandıktan sonra okul taban puanlarına göre tercih yapılmaktadır. Bu konuda doğru bir karar verebilmek için Sincan LGS dershanesi ile tanışmanızı öneririz. Hem alanında başarılı eğiticilere sahip olan kurumlar olmaları hem de daha sağlıklı şekilde ders çalışma imkanının sunulması, Sincan dershaneleri konusunun daha fazla gündemde olmasını etkilemektedir.

Ankara AYT kursu

Eğitim, yeni kuşakların toplum yaşamında yerlerini almaları için gerekli bilgi, beceri ve anlayışları edinmelerine, kişiliklerini geliştirmelerine ...

← Devamını Oku

Ankaranın en iyi AYT kursu

Yeni başlayacak dönem milyonlarca öğrenci, öğretmen ve veli için sınav maratonunun başlaması anlamına geliyor. Geçen yıllar içinde üniversite sınav...

Devamını Oku →