Yenimahalle Dershane

Yayımlanma Tarihi 28.9.2018


Yenimahalle Dershane

Yenimahalle Dershane olarak Öğrencilerimizin akademik, bedensel ve ruhsal açıdan sağlıklı; sosyal ve kültürel anlamda donanımlı, mutlu bireyler olarak hayata atılmaları amaçlanmıştır. Yalnızca bilginin aktarıldığı bir süreçle sınava hazırlık değil, öğrencilerin entelektüel ve sosyal gelişimini de etkileyen, kişiliklerini biçimlendiren, nitelikli bir program Yenimahalle Dershaneleri’nde uygulanmaktadır. Öğrencilerimize ;akademik ve sosyal açıdan eğitimlerine destek olmak özgüveni gelişmiş, inisiyatif alabilen, eleştirel düşünebilen, iletişim alanlarında donanım sahibi sağlıklı düşünebilen bireyler olarak topluma kazandırmak Yenimahalle Dershaneleri olarak en büyük arzumuzdur. Süreç içerisinde öğrencilerimizin ;problem çözme becerisi kazanmaları bilişsel, sosyal ve kültürel değerleri öğrenmeleri merak eden, tartışan, sorgulayan, sorumluluk alan, düşünme becerileri gelişmiş ve öz düzenleme yapabilen bireyler olarak yetişmelerinin çok daha kolay sağlanacağı gözlenmektedir. Liderlik ve yönetim becerileri gelişmiş, değişen ve gelişen çağa ayak uydurabilen ve hatta hayata yön vererek farkındalık yaratan bireyler olarak yetişmeleri hedeflenmektedir. Yenimahalledeki Dershanelerde sınava hazırlık yanında öğrencilerin yetenekelerinin geliştirilmesi de amaçlanmaktadır. Yetenek, bir kimsenin bir şeyi anlama veya yapabilme niteliği, kabiliyet, bir duruma uyma konusunda organizmada bulunan ve doğuştan gelen güç, kapasite; kişinin kalıtıma dayanan ve öğrenmesini çerçeveleyen sınırdır; Beceri ise, bireyin elinden iş gelme durumu ya da kişinin yatkınlık ve öğrenime bağlı olarak bir işi başarma ve bir işlemi amaca uygun olarak sonuçlandırma yeteneği, mahareti şeklinde Yenimahalle Dershane olarak Amacımız öğrencilerimizde, öğrenme süreci içerisinde kazanılması, geliştirilmesi ve yaşama aktarılması tasarlanan kabiliyetleri ortaya çıkarmak ve buna uygun eğitimler vermektir.

 

 

Kızılay Butik Dershane

Eğitim sektorunde yeni bir kavram var artık; Butik Dershane Ne demek Butik Dershane. Aslinda Butik kavramını biz daha otel sektöründen biliyoruz.

← Devamını Oku

Ankaradaki Dershane Ücretleri

İnsan çocuğunun geleceği söz konusuysa hiçbir masraftan kaçınmıyor fakat yine de ödediği ucretin makul olmasını istiyor.Ben de çocuklarımı dershaneye yollamak istiyorum.

Devamını Oku →

Yenimahalle Dershane

Yenimahalle Dershane olarak Öğrencilerimizin akademik, bedensel ve ruhsal açıdan sağlıklı; sosyal ve kültürel anlamda donanımlı, mutlu bireyler olarak hayata atılmaları amaçlanmıştır.

Devamını Oku →
Dershane Ümitköy

Dershane Ümitköy

Dershane Ümitköy konusuna geçmeden önce sizlere Ümitköy semtini tanıtacağım. Ümitköy başkent Ankara şehri içerisinde yer alan bir semttir. Ankara ilinin Yenimahalle ilçesi içeresinde yer almaktadır. Çayyolu semtine oldukça yakındır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul