YKS kursları kızılay

Kızılay Dershane YKS kursları kızılay

Yayımlanma Tarihi 11.11.2018


YKS kursları kızılay

Yükseköğretim kurumları sınavına hazırlanan gençler için doğru kursu bulmak çok önemli. Öğrenciler sınav döneminde başarıyı arttırmayı, sistemli ve planlı bir şekilde çalışmayı sağlayacak bir desteğe ihtiyaç duyuyor. Bu yazmızda size yardımcı olacak YKS kursları kızılay ile ilgili bilgiler paylaşacağız.

YKS kursları kızılayda her geçen gün artış gösteriyor. Ankara'nın merkezi olan kızılay da farklı vaadleri pek çok YKS kursu bulunuyor. Önemli olan bu kurslar arasından öğrenciye en büyük desteği sağlayacak, eğitim kalitesi yüksek olan bir kurs bulmak.

YKS kursları Kızılay'da ne kadar?

YKS Kızılay kursları çok çeşitli olarak karşımıza çıktığı için bu süreçte karar vermek bir hayli zor oluyor.

Yüksek öğretim kurumları sınavı, 3 oturumdan olarak karşımıza çıkmaktadır.İlk oturumda TYT temel yeterlilik testi, ikici oturumda Alan yeterlilik testi AYT, üçüncü oturumda YDT yabancı dil testi olarak karşımıza çıkmaktadır.

YKS sınavı kaç soru?

YKS ilk oturumda adaylara; Türkçe 40, Matematik 40, Sosyal Bilimler 20, Fen Bilimleri 20 soru olarak karşımıza çıkmaktadır. 2.oturum Türk Dili ve Edebiyatı- Sosyal Bilimler 40 soru, Matematik toplam 40 soru, Fen Bilimleri toplam 40 soru, Sosyal Bilimler 40 soru şeklinde karşımıza çıkıyor. YKS 3. oturum ise 80 Yabancı Dil sorusundan oluşmaktadır.

Yeni sistem ile alım yapacak bölümlerde 4 yıllık lisans bölümü AYT, 2 yıllık ön lisans bölümü, dil bölümleri ise YDT ile alım yapıyor.

YKS kursları kızılay ile ilgili hergün internet üzerinden araştırma yapılıyor.İnternette bu konuyla ilgili farklı kişilerin deneyimlerinden elde ettiği sonuçlar yer alıyor. YKS kursları kızılayda oldukça fazla olduğu için kara vermek zor bir hal alıyor. Öğrenciler için geleceklerinin şekillenmesini sağlayacak YKS  bir hayli endişelendiriryor.

YKS kursları  hazırlık döneminde öğrencilere olduğu kadar veliler ve dershanelerede görev düşüyor. Öğrencilerin bu yoğun çalışma döneminde endişelerinin azalması, planlı çalışma düzeninin oluşması, öğrencilere evdeki desteğin sağlanması konusunda velilerin desteğine ihtiyaç duyuluyor.

Yükseköğretim kurumları sınavı ile öğrenciler hayatlarının dönüm noktası olan üniversiteye girmek için emek veriyorlar. Emeklerinin karşılığını almak isteyen kişiler sınav döneminde dershane desteğine ihtiyaç duyuyor. YKS kursları, sınav dönemine daha iyi hazırlanmak için öğrencilere destek sağlıyor.

Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane

Kızılay Butik Dershane

Eski yıllarda neredeyse elli kişilik sınıflar bulunmaktaydı. Hatta hepimiz sıralara üçerli olarak otururduk. O zamanlar özel okul bu kadar yaygın değildi. Hatta genellikle iki yaramaz öğrenci arasına bir akıllı öğrenci oturtulurdu. Elli kişilik sınıflarda bir öğretmenin öğrencilerin durumu kontrol etmesi neredeyse imkânsız hale gelirdi

← Devamını Oku
Kızılay Dershane YKS Kursları Ankara

YKS Kursları Ankara

YKS kursları Ankara`da her geçen gün artış gösteriyor.

Devamını Oku →

Matematik Kursu

Matematik Kursu

Günümüz öğrencilerinin en büyük problemlerinden biride matematiktir. Diğer derslere oranla daha yoğun ve birçok kolu bir ders olduğu için çoğu öğrencinin sıkıntı yaşadığını görmekteyiz.

Devamını Oku →

İletişim

Kızılay Dershane İletişim Numaraları Adresleri - 0 312 418 20 08

Devamını Oku →
Hakkımızda

Hakkımızda

Bireylerin ve toplumların hayatlarını etkileyen en önemli öğe eğitimdir. Ortadoğulular Eğitim Kurumları bu bilincin doğurduğu, sorumluluğun bir sonucudur.

Devamını Oku →
Hafıza Teknikleri

Hafıza Teknikleri

Kızılay Dershanesi içinde öğrencinin ihtiyaç duyması durumunda hafıza teknikleri, hızlı okuma ve motivasyon teknikleri ile de bir adım daha yükselmesini sağlıyoruz.

Devamını Oku →
Öğrenci Takip Merkezi

Öğrenci Takip Merkezi

Kızılay Dershane Kurumumuzda her öğrenciye bir eğitim danışmanı atanır ve öğrencinin tüm gelişimi düzenli olarak takip edilir, veliyle paylaşılır.

Devamını Oku →
KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK

Bir bireyin hayatı boyunca eğitim süreci her zaman ilk sırada yer almaktadır. Eğitim sürecinin bu kadar önemli olmasının sebebine baktığımızda bireyin gelecek hayatına yön vermede büyük bir etkene sahip olan eğitim hayatı hem bireyin hayatının büyük bir bölümünü kaplamakla beraber hem de geleceklerine şekil veren bir dönem olmasıdır.

Devamını Oku →

HEMEN FORMU DOLDURUN

Fiyatlar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.


Matematik Kursu Öğrenci Takip Merkezi KIZILAY DERSHANESİNDE ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK Ankara Kızılay Etüt Merkezleri HAYDİ, ÇOCUKLAR BİR KAÇAMAK YAPALIM? Kızılay Dershaneleri ÖĞRENME ZORLUĞUNDA Kİ ETKİLERİ KALDIRIN FİYAT AYRICALIĞINI AYAĞINIZA GETİRDİK YENİLENEN SINAV SİSTEMİNE KURUMUMUZUN BAKIŞ AÇISI TYT Kızılaydaki Dershaneler Ankaradaki Özel Öğretim Kursları ANKARADAKİ DERSHANELER VE FİYATLARI Kızılay Türkçe Kızılaydaki Dershane Fiyatları DİKKAT MATEMATİK! LİSEYE GİRİŞ SINAVI ZİRVEYE GİDEN YOLDA HEDEF! Kızılayın En İyi Dershanesi Çankaya Dershane Kimya Ders Notları KEÇİÖRENDEKİ DERSHANELER Kızılay Butik Dershane Yenimahalle Dershane Ankaradaki Dershane Ücretleri Etlik Dershane Ankara dershaneler Yks Kursu Kızılay Kızılayın en iyi dershanesi En iyi YKS kursu Kızılay YKS KURSU ANKARA KIZILAY MATEMATİK KURSU YKS KURSLARI ANKARA KIZILAY YKS KURSLARI KIZILAY KURS KIZILAY KURS ÖNERİLERİ Ankara butik dershane KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Çankaya Dershaneleri KIZILAY BUTİK DERSHANELERİ Kızılay Dershaneler Ankara Özel Anaokul Ankara dershane önerileri Ankaranın en iyi koleji Ankaradaki dershaneler Ankaradaki özel anadolu liseleri Kızılaydaki dershaneler Kızılayda Dershane Ankara dershane YKS Kursu Ankara Kızılay dershane Kızılay butik dershane Çankayadaki dershaneler Ankaranın en iyi sayısal kursu Ankara bölgesindeki dershaneler Kızılay YKS Kursu Ankara dershaneler Ankaranın en iyi sayısal dershanesi Altındağdaki dershaneler Batıkent dershane ücretleri Dershane Ümitköy Ankarada en iyi sayısal dershane Ankarada Özel Öğretim Kursu Dershane Kızılay Ankara Dershane Kızılay Dershane Kızılay Butik Dershane Özel Okul